NoNoobs 2011/12/13 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020/2021 Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Facebook Linked In
prevnext
CEE Matt Komorowski - Pay Pal vit_endler raluca_radu Kinecki Warsztaty Baluta Prelegenci Call for speakers

FIRMY

jest agencją i siecią reklamy efektywnościowej,  której celem jest optymalizacja działań niezależnie od miejsca generowania efektów. Spółka specjalizuje się w świadczeniu usług o strategicznym znaczeniu dla skuteczności kampanii w sieci i rentowności odsłon stron internetowych począwszy od marketingu w wyszukiwarkach (SEO, SEM,), przez działania optymalizacyjne i wykorzystaniem unikalnych technologii do optymalizacji sprzedaży w e-commerce.

Grupa Energa od kilku już lat zbiera doświadczenia w obszarze e-commerce realizując nieszablonowe projekty i udowadniając, że innowacyjne podejście możliwe jest także w branży energetycznej. Sklep internetowy (www.sklep.energa.pl ) w nowej, odświeżonej odsłonie stanowi jeden z elementów projektu „Digitalizacji klienta i rozwoju elektronicznego kanału sprzedaży”. Dowiemy się jak Energa definiuje eCommerce, jak wykorzystuje eCommerce do realizacji swoich celów sprzedażowych oraz jak rozwija się w tym obszarze pomimo barier i ograniczeń.

 

Instytut Logistyki i Magazynowania (ILIM) Instytut badawczy zajmujący się rozwojem e-Gospodarki oraz logistyki, nadzorowany przez Ministerstwo Rozwoju. Instytut jest partnerem merytorycznym Fundacji GS1 odpowiadającej za rozwój standardów oraz nadawanie kodów kreskowych (GTIN) w Polsce. Instytut prowadzi także badania i wspiera polski rynek e-Commerce w zakresie wdrażania standardów (SCHEMA.org, GS1 SmartSearch) oraz z budowy wiarygodnych informacji o produktach na podstawie kodu GTIN (ProduktyWSieci.pl, Mobit Scaner)

 

Kaliop Group provides creative design and technological solutions for multichannel e-commerce and CMS ventures of their internationally operating customers. We are an international network of experts and developers competent in running projects in multi-language, multi-culture and multi-location environments. With a team of nearly 40 people in Poland, Kaliop Poland delivers enterprise solutions based on open source technologies with Magento and Akeneo PIM for e-commerce challenges of our clients.

 

Netsprint lider marketingu technologicznego, współtworzy polski ekosystem reklamowy w obszarach: reklamy kontekstowej: Adkontekst - największa polska sieć reklamy kontekstowowo-behawioralnej, content marketingu: ContentStream - największa w Polsce sieć content marketingu, audience targetingu: platforma DMP Netsprint Audience, personalizacji: silnik rekomendacji Netsprint Adserver i moduł Related Content, e-commerce: dotarcie do nowych klientów i dynamiczny retargeting Adkontekst eCommerce (w tym RTB Adfocus) oraz wyszukiwarka dla e-sklepów Netsprint Search. Netsprint umożliwia reklamodawcom dotarcie do ponad 90% polskich internautów na wszystkich największych polskich portalach i serwisach tematycznych.

 

ORBA Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla branży e-commerce. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów w Polsce, Rosji oraz Unii Europejskiej. Tworzymy dedykowane systemy B2B oraz B2C dla podmiotów zainteresowanych wejściem na rynek e-commerce, bądź rozwojem dotychczasowej działalności w tym obszarze. Poza obsługą programistyczną, wspieramy naszych klientów w modelowaniu procesów biznesowych dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas pracy przy ponad 80 projektach. Nasze oprogramowania budujemy w oparciu o technologię Magento - światowego lidera rozwiązań dla handlu internetowego.

 

to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. Okazywane nam już od ponad 10 lat zaufanie, motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług w efekcie czego staliśmy się liderem systemów płatności online w skali międzynarodowej. PayPal jest najczęściej wybieraną metodą rozliczeń w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych oraz coraz chętniej preferowaną w sprzedaży usług, również wykraczających poza branżę e-commerce. Z naszych rozwiązań płatniczych korzystają już liczne kancelarie prawne, firmy budowlane i przychodnie lekarskie.

 

  Przelewy24  Internetowy serwis pośredniczący w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Beneficjentem. Kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług. Oferta serwisu Przelewy24 stanowi najszerszą ofertę na rynku płatności elektronicznych. Dzięki Przelewy24 udostępnią Państwo swoim klientom ponad 50 różnych kanałów płatności. Aktualnie obsługujemy 37 banków w Polsce, umożliwiamy realizację płatności kartami płatniczymi w tym Visa, Mastercard, American Express, udostępniamy elektroniczny wielowalutowy portfelPayPal, Moneybookers oraz usługę SMS Premium. Ponadto w skład naszej oferty wchodzi innowacyjny system ratalny, możliwość obsługi e-przelewów i kart kredytowych na rynkach zagranicznych w tym: Czechy, Słowacja, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Słowenia, Chorwacja, BiH, Litwa, Łotwa, Estonia, płatności rekurencyjne (np. za subskrypcję) oraz obsługa płatności mobilnych (dostarczamy gotowe biblioteki do aplikacji mobilnych, zapewniamy obsługę płatności dla stron light na urządzeniach mobilnych). W ostatnim czasie wprowadziliśmy również nową metodę płatności FerBuy, z odroczonym terminem płatności do 14 dni „Kup teraz, zapłać później”

 

W ROHLIG SUUS Logistics S.A. zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Jesteśmy trzecim co do wielkości kompleksowym operatorem logistycznym w Polsce. Jesteśmy także jedyną polską firmą logistyczną o globalnych możliwościach. Zapewniamy pełną komplementarność w obsłudze globalnych, europejskich i krajowych łańcuchów dostaw w oparciu o prawdziwie multiproduktową ofertę oraz integrację informatyczną z klientami.

 

Trusted Shops jest wiodącą firmą oferującą regulamin i znak jakości dla sklepów internetowych, program ochrony kupującego oraz system opinii o sklepie. Zaufało jej już ponad 20 000 sprzedawców internetowych w Europie. Prezentując znak jakości Trusted Shops, sprzedawcy internetowi sygnalizują, że w ich sklepie przestrzegane są prawa konsumenta. Ponadto, dzięki opcji ochrony kupującego, Trusted Shops zabezpiecza finansowo zakupy klientów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Zaufanie klientów do sklepu rośnie, a ich gotowość do finalizowania zakupów jest większa. Dla sprzedawcy większe zaufanie to większe obroty.